ołówek automatyczny
Honey Bunny Honey Bunny
Polski English
Bugs Bunny and his girlfriend Honey Bunny

Świat Króliczki Honey, dziewczyny Królika Bugsa

Honey Bunny
Cześć! Witaj w moim małym miejscu w Internecie! Dokąd chciałbyś dzisiaj pójść?
Może poszukamy jakichś przedmiotów kolekcjonerskich na których przez lata byłam umieszczana? A może wolisz iść do muzeum sztuki. Możemy też usiąść przy kominku i poczytać jakieś komiksy. Wszystko to w domu najsłodszej króliczki w całym Looniświecie!
(dodano: 2015-02-12 23:49:03)

NewsCzy wiesz, kto stworzył Lolę Bunny? Nieee, nie wiesz...

Czy wiedz, że jednym z proponowanych imion dla niej było... Honey Bunny? Nie, tego też nie wiesz... hm, no właściwie teraz to już wiesz.

Czy wiesz... o kilku innych interesujących faktach, dotyczących damskiej towarzyszki Bugsa w "Kosmicznym Meczu"?

Jeśli chcesz poznać wszystkie te ciekawe fakty, przeczytaj ten nowy artykuł, doktorku! :)

(dodano: 2015-02-08 14:46:18)

NewsWłaśnie zrobiłam dużą aktualizację mojej galerii. Zamieściłam w niej całą serię pięknych ilustracji autorstwa jednego z użytkowników DeviantArta, JuneDuck. Są one zrobione w bardzo ciekawym stylu i przedstawiają mnie w kilku fajnych wersjach, między innymi ubraną jak na dyskotekę, przebraną za Wiedźmę Hazel (oczywiście, kradnę Bugsa!), ubraną po elegancku oraz w strój sportowy. Na jednym z obrazków występuję razem z Lolą :D Polecam zajrzeć do galerii i obejrzeć te niezwykle piękne, świetne prace! Wszystkie znajdziecie TUTAJ.

(dodano: 2014-12-14 01:43:00)

NewsMoja najdroższa przyjaciółka Martha Sigall odeszła w spokoju w swoim domu w otoczeniu swoich kochających synów, Leo i Boba, oraz rodziny. Była jak cudowna mama lub babcia, jakiej nigdy nie miałam, nie tylko dla mnie, ale dla wielu innych. Będą za nią bardzo tęsknić. ;-( Na zawsze pozostanie w moim sercu; ona i Sol [jej mąż]. ❤ Kocham Cię, Martho! Przekaż Solowi ode mnie wielkiego buziaka!

Martha Goldman Sigall (1917-2014) była amerykańską rysowniczką i malarką, która pracowała dla przemysłu animacyjnego w Hollywood przez 53 lata. Pracowała między innymi przy klasycznych kreskówkach Looney Tunes i Merrie Melodies.

(dodano: 2013-05-17 22:20:50)

NewsWłaśnie zrobiłam dużą aktualizację w mojej galerii. Znajdziesz tam między innymi trzy nowe, piękne tapety na pulpit ze mną i Królikiem Bugsem!

Masz jakieś komentarze, pytania, sugestie, propozycje? Pisz śmiało! Bo oto właśnie założyłam sobie skrzynkę pocztową. Mój adres to honey@honeybunnyworld.com :)

Ech, właśnie przeczytałam, że Króliczka Lola (znacie ją z Kosmicznego Meczu) została usunięta z parków rozrywki Six Flags. Nie jestem pewna, czy to prawda, czy nie, ale... ehh... biedna Lola :(

(dodano: 2013-01-20 02:42:56)

NewsCześć! Jak wam minął Sylwester? Koniec świata nie nastąpił, więc myślę, że mogę napisać, co nowego ostatnio pojawiło się na mojej stronie :)

Oczywiście, najwięcej nowości znajdziecie w mojej galerii. Ostatnio wgrałam tam ponad 20 nowych obrazków, w tym zdjęcia i opisy gadżetów na których się pojawiłam, oraz nową tapetę na pulpit!

Dodałam również artykuł Pytania, odpowiedzi, mity, fakty i ciekawostki, w którym znajdziecie różne ciekawe informacje na mój temat, i nie tylko. Ten artykuł będzie co jakiś czas aktualizowany o nowe rzeczy, więc jak to mówią Amerykanie, stay tooned! ;-)

I taka ciekawostka na koniec - wiecie, że przez ostatni miesiąc moją stronę na Facebooku polubiło ponad 800 nowych fanów? Co ciekawe, zdecydowana większość z nich pochodzi z Indii. Chyba lubią tam króliki :D

(dodano: 2012-10-25 00:23:39)

NewsWczoraj dodałam na mojej stronie nowy artykuł, w którym opisane zostały wybrane zapomniane postaci ze Zwariowanych Melodii.

Wśród nich mała myszka Rosebud, Prosiaczek Cyceron oraz Trzech Tajemniczych Gości, o istnieniu których nawet historycy animacji nie wiedzą dosłownie nic!

Jak się okazuje, nie jestem jedyną postacią z Looney Tunes, która nigdy nie pojawiła się w kreskówkach...

Kliknij tutaj, aby przeczytać o Zapomnianych Melodiach.

(dodano: 2012-09-25 22:47:36)

NewsOstatnio zrobiłam dużą aktualizację mojej galerii.

Jeśli uwielbiasz chodzić do parków rozrywki, z pewnością zainteresują Cię stare mapki parków rozrywki Six Flags w USA. Obecnie w moim albumie dostępne są mapki parków Six Flags Great America, Six Flags Great Adventure oraz nieistniejącego już Six Flags Astroworld.

Stworzyłam również kategorię Na scenie w której umieściłam zdjęcia mnie i Bugsa z różnych teatrów działających przy amerykańskich lunaparkach.

Dodałam także trochę nowych zdjęć ciekawych gadżetów.

(dodano: 2012-07-11 21:45:29)

NewsDziś do działu z filmami dodałam nowe nagranie, ukazujące końcowa część spektaklu Bugs Bunny's Magic World wystawianego w 1976 roku w Theatre Royale w parku rozrywki Marriott's Great America w Gurnee w stanie Illinois w USA. W późniejszym okresie widowisko było wystawiane również w innych parkach rozrywki. Wszystkim postaciom, w tym mnie, głosu użyczył człowiek o 1000 głosach, Mel Blanc. Na scenie podczas 40-minutowego przedstawienia aktorom przebranym za postaci ze Zwariowanych Melodii towarzyszyło kilka chóralistek.

Film znajdziesz tutaj. Miłego oglądania!

(dodano: 2012-06-18 01:47:31)

NewsDziś opublikowałam nowy artykuł opisujący, co niektórzy artyści tworzący niegdyś kreskówki z Looney Tunes sądzili o Loli Bunny z "Kosmicznego Meczu". By tak rzec, nie byli jej zbyt przychylni... artykuł znajdziesz tutaj.

Ostatnio na mojej stronie wprowadziłam kilka zmian. Najważniejsze - dodałam wyszukiwarkę! Od tej pory z łatwością możesz znaleźć to, co Cię interesuje.

Pojawił się także dział z linkami do różnych ciekawych stron o mnie i innych postaciach z Looney Tunes.

Zanim wyjdziesz, nie zapomnij się wpisać do mojej księgi gości ;-)

(dodano: 2012-04-25 18:13:59)

NewsWreszcie otwarłam na mojej stronie dział z filmami! Znajdziesz w nim wszystkie filmy z moim udziałem, które do tej pory znalazłam. Choć nie są to animowane krótkometrażówki z Warner Bros. to jednak jestem pewna, że was zainteresują!

Gdy tylko znajdę jakieś nowe filmy, natychmiast umieszczę je w dziale wideo.

Wciąż poszukuję filmów i zdjęć, szczególnie tych z parków rozrywki Six Flags, w tym spektakli i telewizyjnych reklam. Jeśli Masz jakiś ciekawy film lub wiesz, gdzie taki znaleźć, podziel się nim z najsłodszą króliczką w Looniświecie :)

 • Bugs Bunny's Magic World (1976, końcowa część)

  Końcowa część spektaklu Bugs Bunny's Magic World wystawianego w 1976 roku w Theatre Royale w parku rozrywki Marriott'...
 • Świąteczny spektakl w Six Flags Astroworld

  Świąteczny spektakl z postaciami ze Zwariowanych Melodii, wystawiany w nieczynnym już parku rozrywki Six Flags Astrowo...
 • Bourbon Street Follies (1988-1989)

  Fragment spektaklu Bourbon Street Follies (Szaleństwo przy Bourbon Street), wystawianego w teatrze przy parku rozrywki S...
 • Reklama Kool-Aid (02)

  Meksykańska reklama napoju Kool-Aid z lat osiemdziesiątych. Honey Bunny pojawia się w 16 sekundzie, naturalnie, w towa...
Postać Honey Bunny®, Bugs Bunny®, Lola Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Copyright © 2012 - 2015 HoneyBunnyWorld.com · Images courtesy of Warner Bros.