Honey Bunny Honey Bunny
Polski English
Bugs Bunny and his girlfriend Honey Bunny

Świat Króliczki Honey, dziewczyny Królika Bugsa

Honey Bunny
Cześć! Witaj w moim małym miejscu w Internecie! Dokąd chciałbyś dzisiaj pójść?
Może poszukamy jakichś przedmiotów kolekcjonerskich na których przez lata byłam umieszczana? A może wolisz iść do muzeum sztuki. Możemy też usiąść przy kominku i poczytać jakieś komiksy. Wszystko to w domu najsłodszej króliczki w całym Looniświecie!
Nie zapomnij też polubić mój profil na Facebooku ;-)
(dodano: 2012-04-19 20:49:05)

NewsZ wielką przyjemnością pragnę ogłosić, iż moja strona jest już oficjalnie otwarta!

Oprócz galerii, forum i starych komiksów, znajdziesz na niej również moją biografię, dzięki której dowiesz się, jak zmieniałam się przez te wszystkie lata gdy pojawiałam się w komiksach. Dowiesz się z niej również, jak powstała Króliczka Lola ;-)

W najbliższej przyszłości planuję umieścić tutaj również kilka filmów, w których się pojawiłam. Nie są to co prawda animowane krótkometrażówki, obiecuję jednak, że będą bardzo interesujące!

(dodano: 2012-04-07 23:17:03)

NewsJak widzisz, moja strona jest jeszcze w budowie. Ale nie martw się, prace idą szybko do przodu i mam nadzieję, że już wkrótce nastąpi oficjalne otwarcie!

Co prawda na stronie nic ciekawego jeszcze nie ma, jednak już teraz możesz zobaczyć, jak ona działa. Planuję umieścić tutaj moją oficjalną biografię oraz różne inne ciekawe treści odnoszące się do mnie.

W międzyczasie możesz odwiedzić mój profil na Facebooku - kliknij tutaj. Znajdziesz tam dużo ciekawych rzeczy!

 • Bugs Bunny's Magic World (1976, końcowa część)

  Końcowa część spektaklu Bugs Bunny's Magic World wystawianego w 1976 roku w Theatre Royale w parku rozrywki Marriott'...
 • Świąteczny spektakl w Six Flags Astroworld

  Świąteczny spektakl z postaciami ze Zwariowanych Melodii, wystawiany w nieczynnym już parku rozrywki Six Flags Astrowo...
 • Bourbon Street Follies (1988-1989)

  Fragment spektaklu Bourbon Street Follies (Szaleństwo przy Bourbon Street), wystawianego w teatrze przy parku rozrywki S...
 • Reklama Kool-Aid (02)

  Meksykańska reklama napoju Kool-Aid z lat osiemdziesiątych. Honey Bunny pojawia się w 16 sekundzie, naturalnie, w towa...
Postać Honey Bunny®, Bugs Bunny®, Lola Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Copyright © 2012 - 2015 HoneyBunnyWorld.com · Images courtesy of Warner Bros.